Ankieta dla osób 60+

Drodzy Państwo

przygotowujemy wniosek o dofinansowanie projektu, który będzie służyć wsparciu osób 60+ w rozwijaniu ich kompetencji cyfrowych, aby zmniejszyć ryzyko wpływu COVID-19 na ich życie i dać im możliwość swobodnego korzystania z nowych technologii w życiu codziennym.

Zwracamy się z prośbą o przesłanie ankiety do osób 60+, które mogą być lub są zainteresowane udziałem w projekcie. Projekt będzie polegać na uruchomieniu szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb, z zakresu korzystania z nowych technologii, wsparciu wolontariusza przy stawianiu pierwszych kroków w nauce oraz możliwości użyczenia urządzenia (komputera lub smartfona) na pewien czas, celem nabrania doświadczenia w codziennym korzystaniu z nowych technologii.

Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety przez osoby w wieku 60+ oraz przesłanie linka do ankiety do środowisk seniorskich. 

Link do ankiety; https://forms.gle/DFw7Aon4P4Nd3nYB6

Ankieta do pobrania w załączniku w przypadku trudności z wypełnieniem online, z prośbą o przesłanie scanu lub zdjęcia na e-mail: wiatrakimazur@gmail.com 

Z wyrazami szacunku

Iwona Olkowicz i Paweł Wilk

Stowarzyszenie Rozwoju Produktu Lokalnego Wiatraki Mazur

wiatrakimazur@gmail.com

Możesz również polubić…